Translate Drupal with GTranslate (3.0.4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: General
ja: 全般

en: Position
ja: ポジション

en: Languages
ja: 言語

en: Color scheme
ja: 配色

en: Multilingual
ja: 多言語
