Translate Drupal with GTranslate (3.0.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: General
lt: Bendras

en: Position
lt: Pozicija

en: Languages
lt: Kalbos

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė
