Translate Drupal with GTranslate (3.0.4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: General
pt: Geral

en: Position
pt: Posição

en: Languages
pt: Idiomas

en: Color scheme
pt: Esquema de cores

en: Multilingual
pt: Multillingue
