Translate Drupal with GTranslate (8.x-1.15) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Accessibility
ru: Доступность

en: GTranslate
ru: Модуль GTranslate

en: Look
ru: Вид

en: Flag Size
ru: Размер флага

en: Open translated page in a new window
ru: Открыть переведенную страницу в новом окне

en: Language Configuration
ru: Настройки языка

en: Main Language
ru: Главный язык

en: Your sites main language
ru: Главный язык вашего сайта
