Guardr (2.0.0) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Article
ast: Artículu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Search
ast: Guetar

en: Image
ast: Imaxe

en: Help
ast: Aida

en: Picture
ast: Imaxe

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: Basic page
ast: Páxina básica
