Guardr (2.0.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Picture
dz: པར།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Your message has been sent.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་འཕྲིན་དོན་འདི་གཏང་ཡོད།

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།
