Guardr (2.0.0) - en to sk translation catalogue (49 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Body
sk: Text

en: Article
sk: Článok

en: Comments
sk: Komentáre

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Image
sk: Obrázok

en: Help
sk: Pomoc

en: Picture
sk: Obrázok

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Comment
sk: Komentár

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Tools
sk: Nástroje

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Tabs
sk: Záložky

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Wide
sk: Široký

en: Editorial
sk: Editoriál

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Website feedback
sk: Spätná väzba

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sk: Zadajte zoznam oddelený čiarkou. Napríklad: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Narrow
sk: Úzky

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sk: Obnoviť do návrhu

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sk: Obnoviť

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
