Guardr (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Picture
bo: པར

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།
