Guardr (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
