Guardr (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: All content
ca: Tot el contingut

en: Wide
ca: Ample

en: Max 1300x1300
ca: Màx. 1300x1300

en: Max 2600x2600
ca: Màx. 2600x2600

en: Max 325x325
ca: Màx. 325x325

en: Max 650x650
ca: Màx. 650x650

en: Narrow
ca: Estret
