Guardr (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: All content
cs: Veškerý obsah

en: Wide
cs: Široký

en: Max 1300x1300
cs: Max. 1300x1300

en: Max 2600x2600
cs: Max. 2600x2600

en: Max 325x325
cs: Max. 325x325

en: Max 650x650
cs: Max. 650x650

en: Narrow
cs: Úzký
