Guardr (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: On
es: Activado

en: Add content
es: Añadir contenido

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: All content
es: Todo el contenido

en: Wide
es: Ancho

en: Max 1300x1300
es: Máximo 1300x1300

en: Max 2600x2600
es: Máximo 2600x2600

en: Max 325x325
es: Máximo 325x325

en: Max 650x650
es: Máximo 650x650

en: Narrow
es: Estrecho
