Guardr (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: All content
fi: Kaikki sisältö

en: Wide
fi: Leveä

en: Max 1300x1300
fi: Enintään 1300×1300

en: Max 2600x2600
fi: Enintään 2600×2600

en: Max 325x325
fi: Enintään 325×325

en: Max 650x650
fi: Enintään 600×600

en: Narrow
fi: Kapea
