Guardr (8.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: On
ja: オン

en: Add content
ja: コンテンツを追加

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: All content
ja: すべてのコンテンツ

en: Wide
ja: ワイド

en: Max 1300x1300
ja: 最大 1300x1300

en: Max 2600x2600
ja: 最大 2600x2600

en: Max 325x325
ja: 最大 325x325

en: Max 650x650
ja: 最大 650x650

en: Narrow
ja: 幅狭
