Guardr (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: All content
lv: Viss saturs

en: Wide
lv: Plats

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs
