Guardr (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: On
sv: På

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: All content
sv: Allt innehåll

en: Wide
sv: Bred

en: Max 1300x1300
sv: Maximalt 1300x1300

en: Max 2600x2600
sv: Maximalt 2600x2600

en: Max 325x325
sv: Maximalt 325x325

en: Max 650x650
sv: Maximalt 650x650

en: Narrow
sv: Smal
