Guardr (8.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: On
nl: Aan

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: All content
nl: Alle inhoud

en: Wide
nl: Breed

en: Max 1300x1300
nl: Max. 1300x1300

en: Max 2600x2600
nl: Max. 2600x2600

en: Max 325x325
nl: Max. 325x325

en: Max 650x650
nl: Max. 650x650

en: Narrow
nl: Smal
