Guardr (8.x-1.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Article
bg: Статия

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: User login
bg: Потребителски вход
