Guardr (8.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Article
kk: Мақала

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Search
kk: Іздестіру

en: Help
kk: Көмек

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
