Guardr (8.x-1.0-alpha6) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Article
sl: Članek

en: Tags
sl: Oznake

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: User login
sl: Prijava

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
