Guardr (8.x-1.0-alpha7) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Article
et: Artikkel

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: User login
et: Sisenemine

en: Tools
et: Tööriistad

en: Tabs
et: Sakid

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: All content
et: Kõik sisu

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Wide
et: Lai

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Website feedback
et: Veebilehe tagasiside

en: Narrow
et: Kitsas
