Guardr (8.x-1.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Article
gl: Artigo

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Wide
gl: Ancho

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Narrow
gl: Estreito
