Guardr (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Tags
is: Frámerki

en: Search
is: Leita

en: Help
is: Hjálp

en: Picture
is: Mynd

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Comment
is: Viðmerking

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: User login
is: Brúkara-innriting

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
