Guardr (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (66 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Body
hu: Törzs

en: Article
hu: Cikk

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Search
hu: Keresés

en: Image
hu: Kép

en: Help
hu: Súgó

en: Picture
hu: Kép

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Off
hu: Ki

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Tools
hu: Eszközök

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: Document
hu: Dokumentum

en: Tabs
hu: Fülek

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Audio file
hu: Hangfájl

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Video file
hu: Videófájl

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: All content
hu: Minden tartalom

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hu: A <em>cikk</em> típust az időhöz kötött tartalmakhoz érdemes használni. Például hírek, sajtóközlemények vagy blogbejegyzések.

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Wide
hu: Széles

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Editorial
hu: Szerkesztői

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Website feedback
hu: Visszajelzés a webhelyről

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hu: Egy vesszővel elválasztott felsorolás, mint például Esztergom, Tapolca, "Székesfehérvár, Fejér megye".

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Max 1300x1300
hu: Legfeljebb 1300×1300 képpont

en: Max 2600x2600
hu: Legfeljebb 2600×2600 képpont

en: Max 325x325
hu: Legfeljebb 325×325 képpont

en: Max 650x650
hu: Legfeljebb 650×650 képpont

en: Narrow
hu: Keskeny

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
hu: Archivált

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
hu: Archiválás

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
hu: Visszaállítás vázlatként

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
hu: Visszaállítás

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
hu: Új vázlat létrehozása

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel
