Guardr (8.x-1.0-beta2) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Body
mg: Votoatiny

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Comment
mg: Heviteny
