Guardr (8.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: Search
mn: Хайх

en: Image
mn: Зураг

en: Help
mn: Тусламж

en: Picture
mn: Зураг

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
