Guardr (8.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Body
nn: Brødtekst

en: Article
nn: Artikkel

en: Comments
nn: Kommentarar

en: On
nn: På

en: Search
nn: Søk

en: Image
nn: Bilete

en: Help
nn: Hjelp

en: Picture
nn: Bilete

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Off
nn: Av

en: Comment
nn: Kommentar

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.
