Guardr (8.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Body
si: බඳ

en: Article
si: ලිපි

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: Help
si: සහාය

en: Picture
si: පින්තූරය
