Guardr (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: On
th: เปิด

en: Search
th: ค้นหา

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Off
th: ปิด

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Your virtual face or picture.
th: เลือกรูปภาพจากคอมพิวเตอร์ของคุณ

en: All content
th: เนื้อหาทั้งหมด
