Guardr (8.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Body
eo: Korpo

en: Article
eo: Artikolo

en: Comments
eo: Komentoj

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Search
eo: Serĉu

en: Image
eo: Bildo

en: Help
eo: Helpo

en: Picture
eo: Bildo

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Comment
eo: Komento

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
