Guardr (8.x-1.0-beta3) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Anonymous
mk: Анонимен
