Guardr (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Body
ur: متن

en: Article
ur: مضمون

en: Comments
ur: تبصرے

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Search
ur: تلاش

en: Image
ur: تصویر

en: Help
ur: مدد

en: Comment
ur: تبصرہ
