Guest Suite (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Comment
cy: Sylw

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi
