Guest Suite (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
