Guest Suite (1.0.0) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
