Guest Suite (1.0.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር
