Guest Suite (1.0.0) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Comment
ar: التعليق

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي
