Guest Suite (1.0.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Published
ast: Espublizáu
