Guest Suite (1.0.0) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
