Guest Suite (1.0.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць
