Guest Suite (1.0.0) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Apply
bg: Търси
