Guest Suite (1.0.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Published
bn: প্রকাশিত
