Guest Suite (1.0.0) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Changed
ca: Canviat

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Publication date
ca: Data de publicació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Remote ID
ca: ID remota

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions
