Guest Suite (1.0.0) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Comment
cs: Komentář

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Remote ID
cs: Vzdálené ID

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Asc
cs: Vzestupně
