Guest Suite (1.0.0) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Creation date
da: Oprettelsesdato

en: Comment
da: Kommentar

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Changed
da: Ændret

en: User name
da: Brugernavn

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Asc
da: Stigende
