Guest Suite (1.0.0) - en to de translation catalogue (31 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Action
de: Aktion

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Default
de: Standard

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: Page
de: Seite

en: Creation date
de: Erstellungsdatum

en: Comment
de: Kommentar

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Changed
de: Geändert

en: User name
de: Benutzername

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Publication date
de: Veröffentlichungsdatum

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Remote ID
de: Remote-ID

en: Operations links
de: Aktionslinks

en: Access token
de: Zugriffs-Token

en: Asc
de: Aufsteigend

en: An error occurred during processing.
de: Bei der Verarbeitung ist ein Fehler aufgetreten.
