Guest Suite (1.0.0) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
