Guest Suite (1.0.0) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Changed
et: Muudetud

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Asc
et: Kasvav
