Guest Suite (1.0.0) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Changed
eu: Aldatuta

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
