Guest Suite (1.0.0) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Published
fi: Julkaistu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Changed
fi: Muuttunut

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Remote ID
fi: Ulkoinen ID

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit
